Jadeit wyroby z mocą

Jadeit wyroby z mocą

Od zarania słyszymy, że minerały służą ludziom dlatego ubrane w niewiedzę ludzką nazywane są talizmanami. Działanie minerałów w rzeczywistości jest naprawdę dużo prostsze. Otrzymując energię z zewnątrz minerały przetwarzają ją w we własny uporządkowany cykl drgań dlatego też się mówi że oddziaływają pozytywnie na właściciela a w zasadzie na jego układ komórkowy.

Jadeit wyroby z mocą

Jadeit wyroby z mocą

Trzeba pamiętać, że każdy wykrystalizowany minerał, kwarc, agat, jadeit jest określonym nośnikiem częstotliwości. Stąd ich pozytywne oddziaływanie na organizmy ludzkie. Minerały nie tylko pochłaniają szum wibracji otaczającego świata ale po otrzymaniu energii wytwarzają własny niepowtarzalny rezonans. Jest on charakterystyczny dla każdego minerału z osobna.

Według niektórych praktyków uzdrawiania kryształami i pracy z energią, uważa się, że jadeit ma częstotliwość rezonansową związaną z czakrą serca, która, jak się uważa, rządzi miłością, współczuciem i równowagą emocjonalną. Uważa się, że trzymanie lub noszenie jadeitu może pomóc otworzyć i zrównoważyć czakrę serca, promując uczucia miłości, empatii i współczucia.

Jak zmierzyć moc jadeitu?

Wielkość tych potencjałów na chwilę obecną jest dla nas niemierzalna. Natomiast nie ulega wątpliwości, że ich możliwości rezonasowania otrzymanych sygnałów potwierdzają się w rozwiązaniach codziennej technologii komunikacyjnej. 

Gęstość jadeitu zmienia się w zależności od jego składu, wynosi od 3,25 do 3,35 gramów na centymetr sześcienny (g/cm3). To sprawia, że jadeit jest jednym z najgęstszych kamieni szlachetnych. O gęstości podobnej do gęstości materiałów, takich jak aluminium i tytan.

Jest to ważna informacja dla gemmologów i jubilerów. Na tej podstawie pomaga odróżnić go od innych rodzajów jadeitu i imitacji. Na przykład niektóre formy serpentyn czy innych minerałów są sprzedawane na rynku jako „jadeit”. Mając mniejszą gęstość nie są tak twarde ani trwałe.

Oprócz swojej gęstości jadeit jest również ceniony za wytrzymałość i odporność na odpryski i pękanie. To sprawia, że jest popularnym wyborem do rzeźbienia przedmiotów dekoracyjnych, które wymagają trwałości i długowieczności.

Jadeit wyroby z mocą – zawdzięczają ją:

Gęstości jadeitu ta jest jednym z czynników, które przyczyniają się do jego wartości i atrakcyjności jako kamienia szlachetnego i materiału dekoracyjnego.

Jadeit wyroby z mocą leczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *